g7_vis.jpg
podesłał MATZI

5 Comments

 1. Czy wy niemacie wiekszych problemow niz to ze wysłąłem 3 nieswoje fotki z jakiejs strony ktora znalazłem w sieci.Jak by sie przyjzec to napewno czesc zamieszczanych tu zdjec pochodzi z roznych stron i nikt nierobi z tego problemu tylko wy sie czepiacie, a skoro miał je ktorys z was na swojej stronie to niemogł ich tu wzucic.
  a skoro juz mowa o naruszaniu prywatnosci to wiekszosc z tych ludzi ktorym zdjecia robicie ich samochodow mogla by sobie tego niezyczyc aby ich samochody umieszczac bez ich zgody w sieci.

  matzi
 2. równie dobrze pretensje mógłby mieć każdy, którego np. złapała kamera TVP1 gdzieś podczas relacji z ulicy i poleciałby w głównym wydaniu WIADOMOŚCI o 19.30 😉
  tak że tak…

  UL'bek
 3. do prawnika matsjego:
  po 1. 'niezyczyc’ to se możesz żeby nie pokazali co najwyżej twojej facjaty w TV, a nie samochodu czy rejestracji, chyba że jesteś na prywatnej posesji.
  po 2. itak masz farta że w naszym środowisku takie rzeczy uchodzą płazem. w każdym innym miałbyś Spermanentnego bana i mógłbyś sie pożegnać z karierą podsyłacza-cudzych-fot-znalezionych-w-necie. nara

  LIMAK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *