Organizator: dealer4you_plz zachętą DO ODDAWANIA KRWI
Nagroda: RZECZOWA (o wartości ok. 115 zł) – dowolny nadajnik samochodowy do bramy,
z tej listy: https://skroc.pl/zapalniczka.
Nie ma możliwości zamiany nagrody rzeczowej na gotówkę.
IndywidualniNaDrodze.pl nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednią realizację / przekazanie tej nagrody od sponsora dla wygranego.
Liczą się fotki tylko własnego autorstwa.
Fotki internetowe nie są uznawane.
Konkurs trwa do 09.06.2027 do godz. 23:59 (liczy się godzina na moim emailu)
UWAGA: ponieważ mam zaległości i nie wiem co tam siedzi w skrzynce pocztowej, to nie liczą się fotki C0 HDK przysłane do mnie od dnia 05.11.2025 do dnia 09.06.2026 (do godz. 16:00).
Ponowne wysłanie takiej fotki też nie załatwia sprawy. Fotka musi być świeża, tj. złapana po 09.06.2026 po godz. 16:00.
-LU-
aaaa APDEJTY… obiecuję niedługo ruszyć… ot… obowiązki przytłoczyły i ciągłe rozjazdy…
dziś znowu wybywam na tydzień… więc to nie lenistwo czy moja zła wola czy zniechęcenie… lecz tzw. proza życia… obowiązki 😐
-LU-
Organizator: Muzeum Tablic Rejestracyjnych i Pojazdów w Żeliszewie
Nagroda: 35 zł
(jest już w depozycie u mnie, więc wypłata będzie ode mnie oraz email DW obu stron sponsor/zwycięzca o fakcie jej przekazania)
Konkurs tylko dla zapisanych do teamu.
Liczą się fotki tylko własnego autorstwa.
Fotki internetowe nie są uznawane.
Konkurs trwa do 03.06.2027 do godz. 23:59 (liczy się godzina na moim emailu)
UWAGA: ponieważ mam zaległości i nie wiem co tam siedzi w skrzynce pocztowej, to nie liczą się fotki W6 SOFIA przysłane do mnie od dnia 05.11.2025 do dnia 03.06.2026 (do godz. 12:00).
Ponowne wysłanie takiej fotki też nie załatwia sprawy. Fotka musi być świeża, tj. złapana po 03.06.2026 po godz. 12:00.
-LU-
*************
Bieżący apdejt zakończyłem fotkami z ok. 06.11.25
Cierpliwości… wszystkie fotki wejdą na bloga w swoim czasie wg chronologii ich nadesłania.
ps – (raczej) NIE CZYTAM / NIE OTWIERAM „tablicowych” emailii, póki do takiego nie dojdę w chronologicznej kolejności nadesłania… wrzucam je z automatu „na kupę” do oddzielnego folderu…
więc jeśli masz jakąś inną sprawę jak np. zgłoszenie swojej tablicy do konkursu czy jakieś sprawy techniczne, to ujmij to wyraźnie w temacie mejla, to może nie przegapię takiej wiadomości 😉
-LU-
*************