Zostało ok. 1000 fotek , a więc czas wystartować konkurs na fotkę nr 80 000 🙂
Póki co jedziemy normalnie z apdejtami. Dopiero (jak i przy poprzednich ostatnich edycjach konkursu na fotkę co 10K) od stanu licznika ok. 79900, na blogu zaczną obowiązywać sztywne reguły. A jakie?
A takie:) – Szczegółowe zasady w komentarzu pod notką.

ps – edytowałem nieco komentarz z zasadami konkursu.
Ważność tych zasad od 18.07.2023, od godz. 22:20,
zatem jeśli przeczytałeś zasady wcześniej niż podana godzina to przeczytaj je jeszcze raz 🙂

Miłej zabawy!
-LU-
lu@verso.pl

ps – dla przypomnienia i zachęty, oto pule nagród w poprzednich okrągłych „dziesiątkach”:
70K (2022 r.) – 353 zł
60K (2021 r.) – 313 zł
50K (2019 r.) – 330 zł
40K (2017 r.) – 340 zł
30K (2015 r.) – 510 zł
20K (2011 r.) – 230 zł
10K (2008 r.) – kolekcjonerska jajowata tablica z czasów NRD

16 Comments

 1. KONKURS NA ZŁAPANIE FOTKI nr 80 000.
  Konkurs na zasadzie „zbiórki” – czyli uczestnicy konkursu wpłacają datki na nagrodę, którą wygra jedna osoba.

  Zasady powielone z konkursu na fotkę nr 70K i są to zasady eliminujące wygranie konkursu przez hurtowe podesłanie wielu fotek w jednym emailu.
  Czyli będzie sprawiedliwie i z dreszczykiem emocji.

  Ale też zaszły drobne modyfikacje zasad 🙂

  Otóż, gdy licznik ZBLIŻY SIĘ do ilości 79900, poinformuję na blogu i naszym FB, że od tego momentu obowiązuje sztywna zasada podsyłania fotek: „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”,
  a na bloga będą wpuszczane fotki:
  – tylko osób startujących w konkursie,
  – tylko polskie tablice,
  – tylko własnego autorstwa,
  – tylko CZYTELNE, bez cienia wątpliwości co do treści tablicy (zatem, i tu zmiana w tej edycji konkursu: nie akceptuję/zakaz fotek z video-rejestratorów podczas tzw. finiszu).
  Kolejna zmiana: w trakcie finiszu nie przyjmuję / nie liczą się tablice tak zwane duplikaty (które oznaczam w spisie jako #2), czyli tablica o identycznej treści i o identycznym wyróżniku województwa, którą już mamy w zbiorach IndywidualniNaDrodze.pl, ale ktoś złapał i widnieje ona na innym pojeździe.
  Czyli, podczas finiszu, który ogłoszę przy stanie licznika fotek ok. 79900 szt:
  Każda osoba startująca w konkursie może wysłać w przeciągu 24 godzin maksymalnie 1 email i to z maksymalną ilością nowych fotek: 5 sztuk.
  – jeśli osoba startująca w konkursie wyśle drugi email przed upływem minimum 24 godzin odstępu pomiędzy wiadomościami, to trafi on do „przechowalni” i zostanie uwzględniony do apdejtu po rozwiązaniu konkursu
  – jeśli osoba startująca w konkursie wyśle email, w którym jest więcej niż 5 nowych fotek, to trafi on do „przechowalni” i zostanie uwzględniony do apdejtu po rozwiązaniu konkursu
  – nie wnikam w zawartość emailii, które będą szły do „przechowalni”, więc jeśli ktoś dostanie info „trafia do przechowalni”, to może jeszcze raz wysłać do mnie te same fotki, ale oczywiście musi odczekać znowu min. 24 godziny OD OSTATNIEGO wysłanego przez siebie emaila
  Czas.
  Liczy się „zegarek”, który pokazuje mi moja poczta. Odstęp pomiędzy emailami od 1 osoby to min. 24 godziny.
  Przykładowo: jeśli jednego dnia wyślesz do mnie email o godz. 17:34, to następny email z fotkami na konkurs możesz do mnie wysłać dopiero następnego dnia, najwcześniej o godz. 17:35. Jeśli wyślesz za wcześnie, nawet o 1 minutę i dojdzie do mnie o 17:33, to sorki, zasady są sztywne, email przepada do „przechowalni”.
  W okresie ścisłego finiszu, czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila” (czyli, gdy licznik zbliży się do 79900), pomijam i wrzucam do „przechowalni” wszystkie emaile od osób niestartujących w konkursie. Czy są w teamie, czy nie, to ich emaile idą do „przechowalni”. Zapdejtuję to po rozwiązaniu konkursu.
  By uniknąć też i sytuacji, że np. przy liczniku 79790 ktoś walnie mi na mejla ponad 200 fotek licząc, że wygrał, to się myli. Wtedy widząc takiego mejla, biorę z niego tylko 5 sztuk i od razu ogłaszam na blogu zasadę „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”, a reszta fotek z takiego mejla trafi do przechowalni i zapdejtuje to po rozwiązaniu konkursu
  Osoby startujące w konkursie zobowiązane są do przesyłania fotek TYLKO i WYŁĄCZNIE drogą emailową.
  Fotki od osób startujących w konkursie wysłane mmsem, messengerem, whatsapem itp. trafią do „przechowalni” i zapdejtuje je po rozwiązaniu konkursu. No chyba, że osoba taka, po informacji ode mnie, że leci to do ”przechowalni”, zrehabilituje się i prześle ponownie fotki na email. Wtedy OK, fotki wpadają w konkursową emailową kolejkę.

  A teraz kto może wystartować w konkursie:
  Konkurs jest:
  – TYLKO dla zapisanych do teamu IndywidualniNaDrodze.pl
  – ALE tylko dla tych z teamu, którzy dołożą swoją „cegiełkę”
  do puli nagrody pieniężnej. MINIMALNA WPŁATA to 5 zł, MAKSYMALNA: wg uznania, bez limitu 🙂
  – zainteresowanych proszę o email, a odeślę nr konta lub nr tel. na BLIK, w tytule przelewu proszę podać swój nick z teamu oraz email (zamiast @ wstaw duże O w treści tytułu przelewu), z którego zawodnik będzie wysyłał fotki na konkurs.
  – Wpłat (przystąpić do konkursu) można dokonywać od teraz aż do ogłoszenia ścisłego finiszu. Będzie to bardziej sprawiedliwe dla uczestników biorących udział od samego początku trwania konkursu, którzy obmyślają własną strategię wysyłania konkursowych fotek co 24H kontra farciarze, którzy rzutem na taśmę w ostatniej chwili chcą za 5 zł dołączyć do konkursu i rozbić bank.
  – uczestnictwo danej osoby w konkursie potwierdzę po zaksięgowaniu się jego datku na koncie (uaktualniania lista będzie w komentarzu, pod tym konkursowym postem) i dopiero wtedy osobnik będzie uczestnikiem konkursu. Czyli wpłaty BLIKiem są księgowane od razu.
  – wpłata nie podlega zwrotowi
  – nagrodę w postaci przelewu na konto (lub BLIK,) uciułanej sumki otrzyma nadawca fotki nr 80 000 wg. chronologii z emaila i w tym celu do wygranej fotki załączę jak zwykle „screen” z mojej poczty, by wszystko było transparentne dla uczestników.
  – tablica na konkursowej fotce musi być „nowa”, czyli taka, której nie mamy jeszcze w spisie
  – liczą się fotki WYŁĄCZNIE WŁASNEGO AUTORSTWA . Wykluczamy z konkursu fotki autorstwa taty, mamy, brata, siostry, przyjaciela, znajomego, sąsiada, kochanki. Szczerość w tym temacie pozostawiam Twemu sumieniu.
  – tablica MUSI BYĆ POLSKA. Podczas ścisłego finiszu (czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”) POMIJAM wszystkie fotki tablic zagranicznych, obojętnie gdzie złapane, trafią one do „przechowalni”.
  – Podczas ścisłego finiszu (czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”) osoby startujące w konkursie nie mogą wysyłać mi fotek z innych internetowych źródeł, wysyłacie tylko własnego autorstwa. Internetowe trafią do przechowalni.
  – rejestracja na przesłanej do konkursu fotce musi być CZYTELNA i widoczna w całości, bez żadnych wątpliwości co do jej treści, w związku z tym w tej edycji NIE AKCEPTUJĘ/ JEST ZAKAZ FOTEK Z VIDEO-REJESTRATORÓW W CZASIE ŚCISŁEGO FINISZU. Gdy ktoś jednak podeśle mi taką fotkę podczas finiszu – uprzedzam, że pominę ją, trafi do ona „przechowalni”.
  – fotka konkursowa musi przedstawiać tablicę umieszczoną na pojeździe. Czyli odpadają fotki, które bardzo rzadko się zdarzają, ale się zdarzają, czyli tablic luzem (u kogoś na ścianie jako „trofeum”) lub uchwyconych gdzieś na blacie w Wydziale Komunikacji. Fotki naklejek WK z nr rej. na szybie też się nie liczą. Tablice/ fotki takich tablic, gdzie umieszczone/włożone są za przednią szybę samochodu – nie liczą się.
  – również prośba, by fotki wysyłane podczas ścisłego finiszu były pewniakami jeśli chodzi o ich istnienie… Tzn. uważajcie na fejkowe tablice zakładane na zloty czy spoty. By uniknąć nieporozumień, podczas finiszu, proszę tylko o fotki pojazdów czy to z miejsc parkingowych, czy to zruchu ulicznego. Nie utrudniajmy sobie zabawy rozmyślaniem i sprawdzaniem w beesafe/ufg czy tablica auta spotkanego na spocie/zlocie ma tablicę prawdziwą czy założonego fejka na czas takiego spotu/zlotu. Dziękuję za zrozumienie w tym temacie.
  – gdy już na mejlu poznam zwycięzcę, być może odeślę mu zapytanie o miejsce pstryknięcia fotki, by się niejako upewnić, że pstryknął ją osobiście, a na odpowiedź będę czekał max 24h, brak odpowiedzi na email oznacza, że na zwycięzcę będzie typowana kolejna osoba wg. chronologii z emaila
  – link do konkursu wraz z aktualną pulą nagrody będzie wisiał nad pierwszą notką na blogu
  – pod linkiem do konkursu w komentarzach na bieżąco będzie uaktualniana lista darczyńców, nick + przekazana $uma.
  Ze swojej strony otwieram pulę na 80 zł z własnej kieszeni. Również dokładam do puli otwarcia pieniądze za nierozwiązane konkursy na złapanie tablic, a które to kwoty przekazali na ten cel właściciele samochodów:
  – 200 zl za S2 ELISE (podziękowania dla Kamila G., właściciela ELISE)
  – 15zł z nagrody za T0 URING (podziękowania dla KOZAK’a, z naszego teamu który oddał swoją nagrodę)
  Czyli na start konkursu już mamy ładną sumkę, bo: 295 zł 🙂

  Jako moderator/admin wykluczam oczywiście swój udział w tym konkursie, a fotki mojego autorstwa będę apdejtował na bloga tylko do momentu ogłoszenia ścisłego finiszu. Również podczas ścisłego finiszu nie będę poprawiał/zmieniał/kasował istniejących już wpisów w ramach porządków, bo czasem i po czasie są wyłapywane różne błędy i „chochliki” na blogu.

  Podsumowując: na finiszu, czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila” na bloga będę wpuszczane TYLKO fotki:
  – osób startujących w konkursie
  – tylko polskie tablice, bez duplikatów (#2)
  – tylko własnego autorstwa
  – tylko w 100% czytelne (zakaz fotek z videorejestratorów)
  W razie wątpliwości co do zasad pytajcie emailem lu@verso.pl bądź w komentarzach.
  Udanej zabawy!
  -LU-

  ps – Pechowo konkurs wypada w okresie urlopowym… Również podczas mojego urlopu. Ale może zrobię wyjątek i tym razem z tego powodu zabiorę ze sobą „lapka” na urlop… 🙁
  Tak czy siak częstotliwość moich apdejtów (też na finiszu) zależy od mojego wolnego czasu…
  Ale czy apdejty są częste, czy zniknę z eteru na kilka dni to na to nie patrzcie… Pilnujcie tylko tych min. 24 godzin pomiędzy swoimi kolejnymi emailami (podczas ścisłego finiszu) 🙂

  indywidualninadrodze.pl
 2. —————————————————————–
  80 zł na otwarcie konkursu od -LU- (moderator / admin)
  200 zł od właściciela S2 ELISE
  15 zł od KOZAK’a z nagrody za złapanie T0 URING
  Suma startowa: 295 zł
  —————————————————————–
  WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir (wpłata 5 zł)

  osoby biorące udział: 1
  bieżąca PULA NAGRODY: 300 zł

  indywidualninadrodze.pl
 3. EDIT zasad [18.07.2023, godz. 22:05]

  zmiany / modyfikacje, ich streszczenie:

  Wpłat (przystąpić do konkursu) można dokonywać od teraz aż do ogłoszenia ścisłego finiszu. Będzie to bardziej sprawiedliwe dla uczestników biorących udział od samego początku trwania konkursu, którzy obmyślają własną strategię wysyłania konkursowych fotek co 24H kontra farciarze, którzy rzutem na taśmę w ostatniej chwili chcą za 5 zł dołączyć do konkursu i rozbić bank.
  Osobom chętnym do wystartowania w konkursie polecam transfer „wpisowego” za pomocą BLIK (ekspresowe księgowanie u mnie), ew. przelew na konto tzw. ekspresowy. Pamiętajcie, że w przypadku przelewu na konto tzw. zwykłego czas księgowania wpłaty bywa różny w przypadku innych banków (nadawca/odbiorca), a zwłaszcza wpłaty w piątek wysłane zwykłym przelewem księgują się u odbiorcy zwykle dopiero w poniedziałek.
  W takich przypadkach uprzedzam – przesłanie potwierdzenia przelewu NIE LICZY SIĘ. Czekam aż zaksięguje się u mnie przelana kwota.

  – nie akceptuję/zakaz fotek z video-rejestratorów podczas tzw. finiszu
  – w trakcie finiszu nie przyjmuję / nie liczą się tablice tak zwane duplikaty (które oznaczam w spisie jako #2), czyli tablica o identycznej treści i o identycznym wyróżniku województwa, którą już mamy w zbiorach IndywidualniNaDrodze.pl, ale ktoś złapał i widnieje ona na innym pojeździe.
  – podczas finiszu nie podsyłajcie mi fotek lepszych/na podmianę

  indywidualninadrodze.pl
 4. —————————————————————–
  80 zł na otwarcie konkursu od -LU- (moderator / admin)
  200 zł od właściciela S2 ELISE
  15 zł od KOZAK’a z nagrody za złapanie T0 URING
  Suma startowa: 295 zł
  —————————————————————–
  WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir (wpłata 5 zł)
  2. Marcin S. – 5 zł

  osoby biorące udział: 2
  bieżąca PULA NAGRODY: 305 zł

  indywidualninadrodze.pl
 5. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir (wpłata 5 zł)
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł

  osoby biorące udział: 4
  bieżąca PULA NAGRODY: 341,66 zł

  indywidualninadrodze.pl
 6. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł

  osoby biorące udział: 5
  bieżąca PULA NAGRODY: 354 zł

  indywidualninadrodze.pl
 7. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł
  6. bart – 20 zł

  osoby biorące udział: 6
  bieżąca PULA NAGRODY: 374 zł

  indywidualninadrodze.pl
 8. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł
  6. bart – 20 zł
  7. mmks – 19,10 zł
  8. krzychu – 7,80 zł

  osoby biorące udział: 8
  bieżąca PULA NAGRODY: 400,90 zł

  indywidualninadrodze.pl
 9. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł
  6. bart – 20 zł
  7. mmks – 19,10 zł
  8. krzychu – 7,80 zł
  9. forestus – 18,88 zł

  osoby biorące udział: 9
  bieżąca PULA NAGRODY: 419,78 zł

  indywidualninadrodze.pl
 10. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł
  6. bart – 20 zł
  7. mmks – 19,10 zł
  8. krzychu – 7,80 zł
  9. forestus – 18,88 zł
  10. l2k – 30 zł
  11. roadrunner – 21,37 zł
  12. legionovia – 5 zł
  13. max kill – 10 zł
  14. zibider – 10 zł
  15. m16 – 16,16 zł

  bieżąca PULA NAGRODY: 512,31 zł

  indywidualninadrodze.pl
 11. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł
  6. bart – 20 zł
  7. mmks – 19,10 zł
  8. krzychu – 7,80 zł
  9. forestus – 18,88 zł
  10. l2k – 30 zł
  11. roadrunner – 21,37 zł
  12. legionovia – 5 zł
  13. max kill – 10 zł
  14. zibider – 10 zł
  15. m16 – 16,16 zł
  16. kenji – 21,37 zł
  17. pstefaniuk – 20 zł

  bieżąca PULA NAGRODY: 553,68 zł

  indywidualninadrodze.pl
 12. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł
  6. bart – 20 zł
  7. mmks – 19,10 zł
  8. krzychu – 7,80 zł
  9. forestus – 18,88 zł
  10. l2k – 30 zł
  11. roadrunner – 21,37 zł
  12. legionovia – 5 zł
  13. max kill – 10 zł
  14. zibider – 10 zł
  15. m16 – 16,16 zł
  16. kenji – 21,37 zł
  17. pstefaniuk – 20 zł
  18. fryta – 10 zł

  bieżąca PULA NAGRODY: 563,68 zł

  indywidualninadrodze.pl
 13. WPŁATY OD UCZESTNIKÓW KONKURSU:
  1. ir – wpłata 5 zł
  2. marcin s. – 5 zł
  3. wania – 6,66 zł
  4. chlebzesmalcem – 30 zł
  5. javox – 12,34 zł
  6. bart – 20 zł
  7. mmks – 19,10 zł
  8. krzychu – 7,80 zł
  9. forestus – 18,88 zł
  10. l2k – 30 zł
  11. roadrunner – 21,37 zł
  12. legionovia – 5 zł
  13. max kill – 10 zł
  14. zibider – 10 zł
  15. m16 – 16,16 zł
  16. kenji – 21,37 zł
  17. pstefaniuk – 20 zł
  18. fryta – 10 zł
  19. kali – 30 zł
  20. rex – 15 zł

  bieżąca PULA NAGRODY: 608,68 zł

  indywidualninadrodze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *