g0_baku.jpg
podesłał MATZI

9 komentarzy

 1. qrva!
  Matzi, jakbyś nie wiedział co znaczy napis „ALL RIGHTS RESERVED” juz ci wyjaśniam. w wolnym tłumaczeniu naczy to więcej mniej tyle: Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na tej stronie, przez nieupoważnionych do tego frajerów, bez zgody autora jest zastrzeżone.
  to tak na przyszłość.

  rozumiem że wysyłająć cudze fotki znalezione w necie póbujesz zrekompensowac fakt że sam trzepnąłes jakąś fote 5 lat temu.. można i tak

  LIMAK
 2. bijcie sie pomiedzy sobą:)

  ja juz ze dwa razy usmialem sie do łez, kiedy ktos przyslal mi fotki, ktore osobiscie zrobilem, a wylądowały na wortalu tablic, skąd jakiś cFaniak z miodem w uchu, skopiował i odesłał do mnie
  że nie wspomnę, że też 2 razy dostałem fotkę mojego „majbacha” z Żerania…:)
  I ciągle też nie mogę sie doczekac, az jakis staly user rejestracji ustrzeli mnie gdzies w trasie lub na gościnnych wystepach w innym miescie:)

  UL'bek
 3. wiesz UL’bek.. tesz mam tu niezłą BeKe.. ale nieścierpie jak jakiś ******* podsyła mi tu własnie foty, kiedy ja właśnie miałem to robić. i jeszcze pierd oli: „A co ja źle zrobiłam!?”
  mówie nara

  LIMAK
 4. Witam wszytskich.

  Nie wiem czy mam coś do powiedzenia na tym blogu, tym bardziej nie uważam się za żaden autorytet ale:

  uważam, że nie na miejscu jest podsyłanie zdjęć wykonanych przez innych, tym bardziej stałych fotoreporterów 😉 rejestracji, jednakże tworzenie własnych stron i trzymanie tam swoich nowych produkcji nie ujawniając ich na światło dzienne również uważam za karygodne! Zaczyna się bowiem wtedy istna walka nerwów, tym bardziej, że wszyscy znają te strony i myśle, że nie raz tam zaglądają… Osobiście zdjęcia, które pojawiły się na boardzie, a o które toczy się spór widziałem już parę dni temu i mocno się zdziwiłem dlaczego nie wiszą u nas?!… Nie zapominajmy jakie mamy pochodzenie. Zawsze polegało to na zrobieniu nawet najniebezpieczniejszej foty i wrzucenie jej, teraz każdy się wyłamuje – Dlaczego?! Inna sprawą jest fakt, że nikt by nie znał adresów waszych priv website-ów gdyby nie rejestracja, więc… Skoro już o pochodzeniu to wkrocze na myśle kontrowersyjny temat http://rejestracje.uctb.pl/ sposobu ich działania i zachowań… Skoro już utarło się tak, że są to dwie różne „nacje” – nie traktuje tego jako rywalizacji – i ściągane są tam od nas fotki, ok, ale skoro tak postępują to byli by na tyle szczodrzy by opisać kto wykonał fotkę a czasem i jakąś podesłać. Nie mówie, że ma to miejsce zawsze, bo fakt pare razy nie tylko swój nich widziałem, nie rozumiem tylko czemu pare razy, a nie przy każdym zdjęciu jego właściciela jak to ma miejsce tu. Nie będe się dłużej rozpisywał o sprawach wiadomych, często wiszących w powietrzu… Tak jak wspomniałęm, nie zapominajmy o swoim „pochodzeniu” i nie wywołujmy wojen (ani do nich nie doprowadzajmy) bo stracą na tym wszyscy, nie tylko my, ale i stali bywalcy tego site-u. Choćby z uwagi na panującą sytuację na świecie liczę na wyrozumiałość kolegów.

  In Christe

  W0 LOPEZ
 5. masz rację LOPEZ.

  a powodem dlaczego moje fotki najpierw wrzucam na swoją stronkę jest to, że musze mieć jakiś 'exclusive’, chociażby przez pare dni. inaczej nikt by na pl8s.tk nie zaglądał 😉
  a tak pozatym to mieliśmy sie wstrzymać z podsyłaniem fot do poniedziałku. więc wczoraj se tu wchodze.. i wyobraź sobie jak sie wrukwiłem widząc tu własnie foty które właśnie miałem zamiar podesłać.

  LIMAK
 6. „Skoro już o pochodzeniu to wkrocze na myśle kontrowersyjny temat http://rejestracje.uctb.pl/ sposobu ich działania i zachowań… Skoro już utarło się tak, że są to dwie różne „nacje” – nie traktuje tego jako rywalizacji – i ściągane są tam od nas fotki, ok, ale skoro tak postępują to byli by na tyle szczodrzy by opisać kto wykonał fotkę a czasem i jakąś podesłać.”

  Nie bardzo rozumiem o czym mówisz. Ja swoje fotki zawsze podsyłam i tu i tam. Fotki ściągnięte stąd są tam w 99% opatrzone komentarzem „Fotka z rejestracja.blog.pl”. Natomiast tutaj również są podsyłane fotki z rejestracje.uctb.pl i to bez jakiegokolwiek komentarza. Dlatego nie mówmy o „ich” sposobie działania i zachowaniach… Wiele osób „stąd” działa również „tam” (m.in. ja). Nie ma co się kłócić.
  Pozdrawiam.

  RHINO
 7. Jak czytam te komentarze limaka to smiać mi sie chce ,że tak sie wkurwiasz o zwykłe głupie zdjęcie.Zachowujesz sie tak jak by te fotki były całym twoim życiem. Człowieku wyluzuj troche.

  matzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *