podesłał JAVOX i wygrał rekordową (na całe 20 lat historii naszego bloga) wygraną: 608,68 zł w konkursie na fotkę/tablicę nr 80000!!!

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCY!
Nagroda już BLIKnięta 🙂
Wystarczyły mu dwa emaile. A wstrzelił się idealnie pomiędzy „CHLEBZESMALCEM” oraz „MMKS”, czyli członków naszego teamu, którzy w przeszłości już wygrywali w konkursie na tablicę co 10K (farciarz MMKS nawet nie raz… ale tym razem zabrakło mu tylko 1 tablicy do kolejnej wygranej…). Użytkownik „WANIA” znowu lekko przestrzelił :).
W tej edycji tym razem wszyscy dochowali wymaganego odstępu 24H pomiędzy swoimi mejlami (niektórzy chyba programowali wysyłkę, bo odstęp wynosił zaledwie jedną wymaganą minutę po tych 24 godzinach). Oraz nie musiałem odrzucać żadnej z fotek w trakcie finiszu.
Oto screen z mojego mejla.
Troszkę Was wstrzymałem z tym finałem konkursu, sorki… ale to głównie z przyczyn mej zajętości i zerowego czasu na „zabawę z komputerem”
ale także pamiętam, że przy którymś finale, ktoś napisał, że „szkoda, że tak szybko”. Tym razem każdy dostał dużo czasu, by zdążyć wysłać „paczkę” tablic. Przy następnym finale (na konkurs na tablicę nr 90K) obiecuję wypośrodkować czas trwania finału 🙂
Dziękuję za wspólną zabawę każdej z 20 osób, które wpłaciły „cegiełkę”!

Dla zawiedzionych przegraną… w tym tempie nadsyłanych fotek, konkurs na fotkę nr 90K już za ok. rok „z hakiem” 🙂
A i bieżących konkursów też jest trochę, gdzie można wygrać nagrody od właścicieli upolowanych pojazdów 🙂
pozdro!
-LU-

*************
Po konkursie, może już od przysłowiowego „jutro zacznę” 😉 ruszę z odgrzebywaniem się z zaległości apdejtowych. Cierpliwości… wszystkie fotki wejdą na bloga w swoim czasie wg chronologii ich nadesłania
A zaległości sięgają dnia 23.08…
-LU-
*************

7 Comments

  1. Pingback:KONKURS na fotkę / tablicę nr 90 000 – INDYWIDUALNI NA DRODZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *