Zostało ok. 1000 fotek, więc czas wystartować konkurs na fotkę/tablicę nr 90000 🙂
Póki co jedziemy normalnie z apdejtami. Dopiero (jak i przy poprzednich ostatnich edycjach konkursu na fotkę co 10K) od stanu licznika ok. 89900, na blogu zaczną obowiązywać sztywne reguły. A jakie?
A takie:) – Szczegółowe zasady w komentarzu pod notką.

ps – radzę nie zwlekać z przystąpieniem do konkursu, bo licznik na blogu ostatnio dosyć szybko cyka… 😀
(a przystąpić można tylko do momentu nim ogłoszę ścisły finisz)
Udanej zabawy!
-LU-
lu@verso.pl

ps – dla przypomnienia i zachęty, oto pule nagród w poprzednich okrągłych „dziesiątkach”:
80K (2023 r.) – 608 zł
70K (2022 r.) – 353 zł
60K (2021 r.) – 313 zł
50K (2019 r.) – 330 zł
40K (2017 r.) – 340 zł
30K (2015 r.) – 510 zł
20K (2011 r.) – 230 zł
10K (2008 r.) – kolekcjonerska jajowata tablica z czasów NRD

5 Comments

 1. KONKURS NA ZŁAPANIE FOTKI/TABLICY nr 90 000.
  Konkurs na zasadzie „zbiórki” – czyli uczestnicy konkursu wpłacają datki do puli na nagrodę, którą wygra jedna osoba.

  Zasady powielone (bo się sprawdzają) z konkursu na fotkę nr 80K i są to zasady eliminujące wygranie konkursu przez hurtowe podesłanie wielu fotek w jednym emailu.
  Czyli znowu będzie sprawiedliwie i z dreszczykiem emocji.
  Otóż, gdy licznik ZBLIŻY SIĘ do ilości 89900, poinformuję na blogu i naszym FB, że od tego momentu obowiązuje sztywna zasada podsyłania fotek: „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”,
  a na bloga będą wpuszczane fotki:
  – tylko osób startujących w konkursie,
  – tylko polskie tablice,
  – tylko własnego autorstwa,
  – tylko CZYTELNE, bez cienia wątpliwości co do treści tablicy. WSZYSTKIE ZNAKI NA TABLICY MUSZĄ BYĆ CZYTELNE (zatem: nie akceptuję/zakaz fotek z video-rejestratorów podczas tzw. finiszu).
  – powtórzę jeszcze raz: NA CZAS FINISZU wysyłajcie TYLKO FOTKI O PIĘKNEJ CZYTELNOŚCI… prośba o niewysyłanie „dziadostwa” o dyskusyjnej jakości. Dzięki!
  – malutka zmiana: w tej edycji nie akceptuję fotek tablic na bagażnikach rowerowych.
  Czyli, podczas finiszu, który ogłoszę przy stanie licznika fotek ok. 89900 szt:
  Każda osoba startująca w konkursie może wysłać w przeciągu 24 godzin maksymalnie 1 email i to z maksymalną ilością nowych fotek: 5 sztuk.
  – jeśli osoba startująca w konkursie wyśle drugi email przed upływem minimum 24 godzin odstępu pomiędzy wiadomościami, to trafi on do „przechowalni” i zostanie uwzględniony do apdejtu po rozwiązaniu konkursu
  – jeśli osoba startująca w konkursie wyśle email, w którym jest więcej niż 5 nowych fotek, to trafi on do „przechowalni” i zostanie uwzględniony do apdejtu po rozwiązaniu konkursu
  – nie wnikam w zawartość emailii, które będą szły do „przechowalni”, więc jeśli ktoś dostanie info „trafia do przechowalni”, to może jeszcze raz wysłać do mnie te same fotki, ale oczywiście musi odczekać znowu min. 24 godziny OD OSTATNIEGO wysłanego przez siebie emaila
  Czas.
  Liczy się „zegarek”, który pokazuje mi moja poczta. Odstęp pomiędzy emailami od 1 osoby to min. 24 godziny.
  Przykładowo: jeśli jednego dnia wyślesz do mnie email o godz. 17:34, to następny email z fotkami na konkurs możesz do mnie wysłać dopiero następnego dnia, najwcześniej o godz. 17:35. Jeśli wyślesz za wcześnie, nawet o 1 minutę i dojdzie do mnie o 17:34, to sorki, zasady są sztywne, email przepada do „przechowalni”.
  W okresie ścisłego finiszu, czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila” (czyli, gdy licznik zbliży się do 89900), pomijam i wrzucam do „przechowalni” wszystkie emaile od osób niestartujących w konkursie. Czy są w teamie, czy nie, to ich emaile idą do „przechowalni”. Zapdejtuję to po rozwiązaniu konkursu.
  By uniknąć też i sytuacji, że np. przy liczniku 89790 ktoś walnie mi na mejla ponad 200 fotek licząc, że wygrał, to się myli. Wtedy widząc takiego mejla, biorę z niego tylko 5 sztuk i od razu ogłaszam na blogu zasadę „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”, a reszta fotek z takiego mejla trafi do przechowalni i zapdejtuje to po rozwiązaniu konkursu
  Osoby startujące w konkursie zobowiązane są do przesyłania fotek TYLKO i WYŁĄCZNIE drogą EMAILOWĄ.
  Fotki od osób startujących w konkursie wysłane mmsem, messengerem, whatsapem itp. trafią do „przechowalni” i zapdejtuje je po rozwiązaniu konkursu. No chyba, że osoba taka, po informacji ode mnie, że leci to do ”przechowalni”, zrehabilituje się i prześle ponownie fotki na email. Wtedy OK, fotki wpadają w konkursową emailową kolejkę.

  A teraz kto może wystartować w konkursie:
  Konkurs jest:
  – TYLKO dla zapisanych do teamu IndywidualniNaDrodze.pl
  – ALE tylko dla tych z teamu, którzy dołożą swoją „cegiełkę”/datek
  do puli nagrody pieniężnej. MINIMALNA WPŁATA to 5 zł, MAKSYMALNA: wg uznania, bez limitu 🙂
  – zainteresowanych proszę o email, a odeślę nr konta lub nr tel. na BLIK, w tytule przelewu proszę podać swój nick z teamu oraz email (zamiast @ wstaw duże O w treści tytułu przelewu), z którego zawodnik wysyła emaile na blog
  – WPŁAT można dokonywać od teraz DO CZASU OGŁOSZENIA ŚCISŁEGO FINISZU
  – uczestnictwo danej osoby w konkursie potwierdzę po zaksięgowaniu się jego datku na koncie (uaktualniania lista będzie w komentarzu, pod tym konkursowym postem) i dopiero wtedy osobnik będzie uczestnikiem konkursu. Polecam wpłaty BLIKiem, bo są księgowane od razu.
  – wpłata nie podlega zwrotowi
  – nagrodę w postaci przelewu na konto (lub BLIK,) uciułanej sumki otrzyma nadawca fotki nr 90 000 wg. chronologii z emaila i w tym celu do wygranej fotki załączę jak zwykle „screen” z mojej poczty, by wszystko było transparentne dla uczestników.
  – tablica na konkursowej fotce musi być „nowa”, czyli taka, której nie mamy jeszcze w spisie
  – liczą się fotki WYŁĄCZNIE WŁASNEGO AUTORSTWA . Wykluczamy z konkursu fotki autorstwa taty, mamy, brata, siostry, przyjaciela, znajomego, sąsiada, kochanki. Szczerość w tym temacie pozostawiam Twemu sumieniu.
  – tablica MUSI BYĆ POLSKA. Podczas ścisłego finiszu (czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”) POMIJAM wszystkie fotki zagraniczne, obojętnie gdzie złapane, trafią one do „przechowalni”.
  – Podczas ścisłego finiszu (czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila”) osoby startujące w konkursie nie mogą wysyłać mi fotek z innych internetowych źródeł, wysyłacie tylko własnego autorstwa. Internetowe trafią do przechowalni.
  – rejestracja na przesłanej do konkursu fotce musi być CZYTELNA i widoczna w całości, bez żadnych wątpliwości co do jej treści, w związku z tym w tej edycji jest NIE AKCEPTUJĘ/ JEST ZAKAZ FOTEK Z VIDEO-REJESTRATORÓW W CZASIE ŚCISŁEGO FINISZU. Gdy ktoś jednak podeśle mi taką fotkę podczas finiszu – uprzedzam, że pominę ją, trafi do ona „przechowalni”.
  – fotka konkursowa musi przedstawiać tablicę umieszczoną na pojeździe. Czyli odpadają fotki, które bardzo rzadko się zdarzają, ale się zdarzają, czyli tablic luzem (u kogoś na ścianie jako „trofeum”) lub uchwyconych gdzieś na blacie w Wydziale Komunikacji. Fotki naklejek WK z nr rej. na szybie też się nie liczą. Tablice/ fotki takich tablic, gdzie umieszczone/włożone są za przednią szybę samochodu – nie liczą się.
  W tej edycji odpadają również fotki tablic na bagażnikach rowerowych.
  – również prośba, by fotki wysyłane podczas ścisłego finiszu były pewniakami jeśli chodzi o ich istnienie… Tzn. uważajcie na fejkowe tablice zakładane na zloty czy spoty. By uniknąć nieporozumień, podczas finiszu, proszę tylko o fotki pojazdów czy to z miejsc parkingowych, czy to zruchu ulicznego. Nie utrudniajmy sobie zabawy rozmyślaniem i sprawdzaniem w beesafe/ufg czy tablica auta spotkanego na spocie/zlocie ma tablicę prawdziwą czy założonego fejka na czas takiego spotu/zlotu. Dziękuję za zrozumienie w tym temacie.
  – gdy już na mejlu poznam zwycięzcę, być może odeślę mu zapytanie o miejsce pstryknięcia fotki, by się niejako upewnić, że pstryknął ją osobiście, a na odpowiedź będę czekał max 24h, brak odpowiedzi na email oznacza, że na zwycięzcę będzie typowana kolejna osoba wg. chronologii z emaila
  – link do konkursu wraz z aktualną pulą nagrody będzie wisiał nad pierwszą notką na blogu
  – pod linkiem do konkursu w komentarzach na bieżąco będzie uaktualniana lista darczyńców, nick + przekazana $uma.
  Ze swojej strony otwieram pulę na 90 zł z własnej kieszeni.
  Jako moderator/admin wykluczam oczywiście swój udział w tym konkursie, a fotki mojego autorstwa będę apdejtował na bloga tylko do momentu ogłoszenia ścisłego finiszu, czyli podczas ścisłego finiszu nie będę wrzucał fotek mojego autorstwa. Również podczas ścisłego finiszu nie będę poprawiał/zmieniał/kasował istniejących już wpisów w ramach porządków, bo czasem i po czasie są wyłapywane różne błędy i „chochliki” na blogu.

  Podsumowując: na finiszu, czyli od momentu ogłoszenia sztywnej zasady „1 osoba / 1 email- z max 5 fotek / 24h odstępu do następnego emaila” na bloga będę wpuszczane TYLKO fotki:
  – osób startujących w konkursie
  – tylko polskie tablice
  – tylko własnego autorstwa
  – tylko w 100% czytelne (zakaz fotek z videorejestratorów)
  W razie wątpliwości co do zasad pytajcie emailem lu@verso.pl bądź w komentarzach.
  Udanej zabawy!
  -LU-

  indywidualninadrodze.pl
 2. ————————————————————
  90 zł na otwarcie konkursu od -LU-

  ilość startujących: 1
  bieżąca PULA NAGRODY: 95 zł

  WPŁATY od UCZESTNIKÓW KONKURSU:

  1. ir (wpłata 5 zł)

  ————————————————————

  indywidualninadrodze.pl
 3. ————————————————————
  90 zł na otwarcie konkursu od -LU-

  ilość startujących: 3
  bieżąca PULA NAGRODY: 120 zł

  WPŁATY od UCZESTNIKÓW KONKURSU:

  1. ir (wpłata 5 zł)
  2. wania (5 zł)
  3. chlebzesmalcem (20 zł)

  ————————————————————

  indywidualninadrodze.pl
 4. ————————————————————
  90 zł na otwarcie konkursu od -LU-

  ilość startujących: 4
  bieżąca PULA NAGRODY: 145 zł

  WPŁATY od UCZESTNIKÓW KONKURSU:

  1. ir (wpłata 5 zł)
  2. wania (5 zł)
  3. chlebzesmalcem (20 zł)
  4. mmks (25 zł)

  ————————————————————

  indywidualninadrodze.pl
 5. ————————————————————
  90 zł na otwarcie konkursu od -LU-

  ilość startujących: 5
  bieżąca PULA NAGRODY: 150 zł

  WPŁATY od UCZESTNIKÓW KONKURSU:

  1. ir (wpłata 5 zł)
  2. wania (5 zł)
  3. chlebzesmalcem (20 zł)
  4. mmks (25 zł)
  5. legionovia (5 zł)

  ————————————————————

  indywidualninadrodze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *