
Organizator: Muzeum Tablic Rejestracyjnych i Pojazdów w Żeliszewie
Nagroda: 35 zł
(jest już w depozycie u mnie, więc wypłata będzie ode mnie oraz email DW obu stron sponsor/zwycięzca o fakcie jej przekazania)
Konkurs tylko dla zapisanych do teamu.
Liczą się fotki tylko własnego autorstwa.
Fotki internetowe nie są uznawane.
Konkurs trwa do 03.06.2027 do godz. 23:59 (liczy się godzina na moim emailu)
UWAGA: ponieważ mam zaległości i nie wiem co tam siedzi w skrzynce pocztowej, to nie liczą się fotki W6 SOFIA przysłane do mnie od dnia 05.11.2025 do dnia 03.06.2026 (do godz. 12:00).
Ponowne wysłanie takiej fotki też nie załatwia sprawy. Fotka musi być świeża, tj. złapana po 03.06.2026 po godz. 12:00.
-LU-
aaaa APDEJTY… obiecuję niedługo ruszyć… ot… obowiązki przytłoczyły i ciągłe rozjazdy…
-LU-