podesłał KOZAK

5 komentarzy

    1. 🙂
      dzięki,
      Ciekawe ile jest jeszcze Atari,
      Brakuje, G0 ATARI, ale znowu musiał bym się wyprowadzić do Gdyni 😛
      Jeszcze nikt na to tam nie „wpadł”

      as...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *