podesłali BLADY, PAM_PEREK, STRAŻAK

16 komentarzy

 1. twoja „cieta riposta” jest co najmniej z dupy.

  – data mojej fotki – 2004 – czasy nokii 1 MPX – w dodatku w ruchu na trasie – pod słońce.

  a po za tym pisałem, że było ich TRZECH, a fotka wyszła jaka-wyszła (auto zaparkowane, komórki maja co najmniej po 3 MPX) – i jakby „w domysle specjalnie” zrobili ją najgorszym mozliwym aparatem-komórkowem, ktory mieli pod reką -taki był zamysl mojego komentarza.

  Ogarnij się zanim cos napiszesz.

  LU
 2. A jak będzie miał trylion pikseli to będą super zdjęcia? Nic z tego. Mamią koncerny fotograficzne milionami pikseli, a prawda jest taka, że we wszystkich małpkach czy telefonach najbardziej optymalne byłoby około 1-2Mpx. Zdjęcia byłyby ładne, a i szumów by nie było. Do dziś używam jeszcze czasami na spacerach canona A70 i wyjątek co mu dorównuje z obecnych aparatów z pierdylionem pikseli.

  specjalista - www.goldap.info
 3. Odezwał się ten co samemu nie umie tablicy złapać, tylko zakłada po forach tematy w poszukiwaniu „kolegów” do cykania tablic… To jest dopiero totalne DNO.

  S7TDI
 4. Okaż się dorosłym i niech cię bzdety nie bolą.

  Kończę, bo nie widzę sensu dalszej dyskusji, może kiedyś pojmiesz, że internet to nie wszystko i skończy Cię to razić, że ktoś mi podsyła tablice do wpisu na ptr, to po prostu jest wpisuję, amen 🙂

  pozdrawiam

  blaszek
 5. Boli mnie, że siedzisz jak nołlajf cały dzień przed kompem i szukasz tablic wuj wie gdzie żeby się zaspokoić. Różne są zboczenia, widać Ciebie to konkretnie podnieca…

  S7TDI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.