s1_emc.jpg
podesłał BAKU

11 komentarzy

 1. Nie.. mój Siemensik C65 robi takie cienkie zdjęcia. Ma już pękniętą szybkę, bateria ledwie starcza na 3 dni… Na jesieni czeka go emerytura. Dołączy do Domu Emerytowanego Telefonu w witrynce (obecni pensjonariusze to Ericson RX300 i Siemens S33 [też z pękniętą szybką]).

  Teraz będzie mi zależało na jakiejś aparaturze, która nie jest Nokią, robi ładne zdjęcia i da się z niej zadzwonić. Smsy mam w głębokim poważaniu – piszę z dziesięc na rok, prawie wszystkie w Sylwestra.

  Baku
 2. Ja nie mam za witrynką żadnej komórki – odnoszę je do skupu, póki są jeszcze coś warte:) Obecnie na codzień używam dwóch Nokii: (jako, że jestem za granicą mam polski telefon i miejscowego pre-paida)
  1. 6610i – zdarza mi się nawet zrobić nią „zdjęcie”.
  2. 9210 – wielki kawał cegły, noszę w celu self-defence 😉

  „Teraz będzie mi zależało na jakiejś aparaturze, która nie jest Nokią”
  Ciekawe… Masz jakąś awersję do Nokii? Złe wspomnienia z dzieciństwa? 😉

  javox
 3. Miałem kiedyś Nokię 5110. Faktycznie, było to tak dawno temu, że niemal zakrawało na dzieciństwo. Telefon na prawdę bardzo przyzwoity jak na ówczesne czasy..

  Firmę Nokia bardzo szanuje – sam mam w aucie opony Nokiana – moim zdaniem są dużo lepsze od topowych Pirelli i porównywalne z najlepszymi Dunlopami.

  Jeśli chodzi o komórki to nie chcę mieć Nokii bo:
  – Są bezdennie łatwe w obsłudze. Ja lubię wyzwania i nie przeraża mnie nieco trudniejsza obsługa – to rodzaj ćwiczenia umysłowego.
  – Wszyscy mają Nokię, więc ja nie będę miał. Nokię (prócz normalnych ludzi) mają najgłupsze blondynki i buraki z piwnej budki bo innych telefonów nie potrafią obsłużyć.

  Jak widzę kobietę np. z samsungiem to jest to dla mnie pozytywny i podświadomy element pierwszego wrażenia, choć oczywiście nigdy nie oceniam człowieka po tym co ma, tylko po tym kim jest.

  Poza tym Nokie (przez te obudowy i świecące pierdoły) wydają mi się po prostu dresiarskie. Wiadomo – nie wszystkie i nie u każdego – ale wyjątki czynią regułę.

  Baku
 4. Hehehe – ja mam Nokię 5110 0 drugą w ciągu 5 lat. Jak na moje potrzeby wystarczy, a przynajmniej nie będzie żal jak zgubię. ;))

  Chociaż słyszałem, że 1 kolesia dresiarze 2 razy pobili: raz jak mu ukradli komórkę, a drugi raz jak zobaczyli, że to Sagem. :DD

  Krzychu
 5. 3310 – fajny model – nie do zdarcia!
  A co do innych telefonów, to „przerobiłem” chyba wszystkie marki, a do Siemensa zraziłem się przez model… bodajże C25. Cokolwiek bym tam nie nacisnął, zawsze zaczynał łączyć mnie z WAP-em, i tej operacji nie dało się przerwać. A to trochę kosztowało…

  javox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *