chwdp.jpg
podesłał SABLE
wlasnie kumpel przyslal mi swoja nowa tablice do jednoslada. Na formularzu oczywiście odhaczone, że to nic niecenzuralnego ale inicjaly jego taty. :)))

18 komentarzy

 1. dla mnie nie jest zalosna

  demokracja to demokracja – slowem nikt do chwdp nie moze sie oficjalnie przyjebac bo kazdy moze sobie inaczej tlumaczyc ten skrot np. Chce Wstapic Do Policji 😉

  ja mam 30stke na karku i czesto chadzam w koszulce z haftem z owym skrotem, bo w ten sposob manifestuje swoja niechec do policji, ktora jest tylko mafia mocniej chroniona litera prawa.

  mam wielu kolegow psow (i prewencja i drogowka, rowniez i w kryminalnej) i to co sie dzieje u niech „we firmie” to mozna by niejeden film nakrecic

  badz co badz to tez ludzie, podatni na wszystko co zle i co dobre,
  i dlatego nie darze ich sympatia, bo schowani za „szmatą” (policyjna blacha) robia co chca, ale nie powinni

  to bylo moje zdanie :p
  amen.

  UL'bek
 2. Zgadzam się, że policja bywa taka czy owaka… jest jedna różnica – używajac takich haseł stacza się człowiek na dno, na poziom tej policji. Hasło CHWDP to dokładnie ten poziom, który reprezentują porąbani pseudopolicjanci. I nikt mi nie powie, że policja jest bardziej spaczona od innych grup społecznych. Taki kraj mamy – od polityków po drogowych robotników. Wszyscy kradną kiedy się da i wykorzystują swą przewagę. Dlatego mamy taki kraj jaki mamy. A hasła typu CHWDP, mazanie pierdół po ścianach jest najwyżej ŚMIESZNE, bo poziomem od reszty nie odbiega. Jak małe dziecko bijące łopatką o chodnik, bo nie dostało loda… śmieszne dla mnie.

  Array
 3. Generalnie jestem za liberalizacją i demokacją a w tym wolnością słowa i jak ktoś chce mieć CHWDP to niech i sobie na czole wytatuuje i też będzie fajnie. Niemniej takie afiszowanie się jest dobre dla trzynastolatków, którzy chcą uchodzić na blokowisku za fajne ziomy.
  I to też tylko moje zdanie, żeby nie było 😉

  ein
 4. chwała dobrym policjantom chowaj wodke do plecaka
  chuj w dupe policji
  hugo wraca do polsatu
  hermiona widzi dupe poterra
  chuj w dupe psa

  niegdzie pisze sie przez samo h ale niechciałem przeklinac

  reja98

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *