_logo_eu.jpg
WERSJA EU 🙂

Mam już od autora plik z logiem nadającym się do wydruku solwentowego na białej folii przylepnej. Folia służy do obklejania aut, natomiast druk solwentowy charakteryzuje się b. wysoką odpornością na działanie światła oraz nieciekawe warunki atmosferyczne. Mimo wszystko nikt gwarancji nie da czy nalepka przeżyje każdą wizytę na myjni automatycznej, zwłaszcza jak ktoś ją nalepi na brudną/nieodtłuszczoną powierzchnię. A nalepiać najlepiej „na mokro”, czyli miejsce wylepienia zmoczyć np. gąbką z płynem do naczyń. Wtedy można swobodnie manewrować naklejką, bez nerwów, że za pierwszym razem trzeba idealnie ją przyłożyć. Potem trzeba spod naklejki wycisnąć bąble wody i powietrza. Można użyć np. krawędzi pudełka na CD, ale żeby nie podrapać naklejki to robić to przez
ściereczkę. Bez obaw – po paru godzinach klej złapie „na amen”.

Koszt jednej sztuki to 5 zł.
Wielkość 10 x 15cm

Jest to nikły nakład, toteż nie będą one wycięte sztancowo, więc każdy dookoła nożyczkami samodzielnie sobie wytnie po krawędziach.

Z formatki za jednym razem wyjdzie tego 45 sztuk.
Do tej pory mam zamówienia od was na 21 sztuk.
Zamówienia zlożyli: wania ,ch@mpion, szumek, sable, rhino, L2K, zbyszek, javox, agent_ngi.
Jeśli ktoś jeszcze sobie życzy to proszę o zamówienie tylko i wyłącznie na E-MAIL. Komentarze rzadko przeglądam, dlatego proszę nie składać tam zamówień, lecz – powtórzę raz jeszcze – na E-mAIL :).

Pozostaje jeszcze kwestia kolportacji na Polskę… Najtaniej chyba wyjdzie (omijąc opłaty za pieniężne przekazy pocztowe, w dodatku na małą kwotę), jeśli na mój adres (Lubomir Plutecki – VERSO, ul. Freta 17/3,00-227 Warszawa) zostanie wysłana koperta z odliczoną kwotą + znaczek i adres zwrotny.
Jeśli ktoś chce w inny sposób czekam na pomysły.
Planowany termin wydruku- jakoś po majówce, po 8 maja.

Myślę, że wyczerpująco poruszyłem tu wszystkie kwestie organizacyjno-techniczne :).

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *