w2_kent2.jpg
podesłał LIMAK

21 Comments

 1. Co Wy gadacie, nie chce mi sie wierzyc ze tak poszlo w dol. Co prawda teraz przerobilem na gaz samochod, ale zeby z 4.40 jak byla u mnie w Stalowej jakis miesiac temu do okolo 4 skoczyla teraz. Az bede musial sie ojca zapytac po ile stoi. Np gaz w Kraku kosztuje 2.30 prawie juz, za niedlugo stwierdze, ze nie potrzebnie przerabialem z benzyny na gaz samochod.
  PS Do najdrozszych regionow tzn pod wzgledem najdrozszej benzyny niestety zalicza sie Podkarpacie a tam jak pewnie wiecie nie jest najlepiej.

  wania
 2. w centrum miasta, a szczególnie w stolicy to możliwe są takie ceny 😉 u nas niby najdrożej obok stolicy właśnie, ale wystarczy sie przejechać i nawet w mieście np. na Jecie można zatankować 95 za 4.11. o cenach w Toruniu nie wspomnę – dodam jeszcze, że to nie była jedyna stacja z taką ceną.

  Miet
 3. w Lublinie? dawno temu. no może rzeczywiście wacha w 100licy nie musi być najdroższa, chodziło mi jednak o różnice cen w dużych miastach i w mniejszych, podałem więc Warszawe dla przykładu, jako nasze ukochane 'państwo w państwie’. oczywiście są wyjątki. może być rówież tak, jak wynika z moich źródeł, że wacha na stacji Neste przy Alejach Jerozolimskich w Wawie stoi 4.14 (Pb 95) a na StatOil przy Okopowej 4.35. różnica 21gr w jednym mieście to nie mało.
  a ile stoi w Lublinie 😉 ?

  LIMAK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *