p0_jaxa1.jpg
podesłał W0 LOPEZ

17 komentarzy

 1. Co wy widzicie złego we wszystkich autach Daewoo? Ja sam przez 6 lat miałem Daewoo Tico, od nowego. Był regularnie serwisowany w porządnych serwisach (na początku w Pile, potem u mnie), nie było z nim żadnych problemów, nawet na gwarancji.Autko jest funkcjonalne, ma już w standardowym wyposażeniu wszystko co jest potrzebne (przyciemniana przednia szyba u góry, pojemny schowek, zapalniczka, zegar), Matiz zresztą podobnie. Jedyne wady tych samochodów to mała wytrzymałość w stłuczkach (mój poszedł do kasacji po niegroźnej stłuczce).
  Obecnie jeżdżę Fiatem Seicento i chociaż jest mocniejszy i ma lepszą jakość wykonania i lepsze wyposażenie, to np. nie posiada barwionych szyb ani zamykanego schowka. Częściej mam z nim problemy (chociaż można to częściowo zrozumieć – jest starszy, ma 115 000 przebiegu, a poprzednia właścicielka nie serwisowała go). W książce gwarancyjnej było wymienionych kilka dość poważnych usterek, które naprawili – podobno wymieniali w nim silnik i zostało wydane auto zastępcze.

  Ch@mpion
 2. Neron – też bym wolał tablicę od tego Matiza, to jest ta zupełnie najtańsza wersja Friend, w której poza 4 kółkami, silnikiem i kierownicą nic nie ma… Matiz dla mnie to co najmniej wersja Life.

  Ch@mpion
 3. Nie powiem, telewizory też Daewoo dobre robi. Mam 14-calowy od ponad roku, chodzi prawie 12h na dobe i bez żadnych usterek. Mówie całkiem poważnie. Cholernie lubie ten telewizor, a tym bardziej, że kupiłem go za 399zł w MediaExpercie. :))

  SPECU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.