p0_rta.jpg
podesłał Martincool

14 komentarzy

 1. W0 LOPEZ: faktycznie, gdzieś na blogu czytałem Twój wpis o P0 RTA, ale takie wpisy mają od razu oznaczać „zaklepanie” zdjęcia?
  Foty wysłałem całą paczką którą Ul’bek w całości zamieścił. Akurat co do P0 RTA miałem wątpliwości-myślałem że Twój mail przyjdzie wcześniej (ja celowo wysłałem dopiero wczoraj wieczorem) i Ul’bek wybierze tego pierwszego nadawcę. Ale jeśli Ty w ogóle nie podsyłałeś P0 RTA a tylko „klepnąłeś” to myślę że dyskusja bezprzedmiotowa. Nie chcę wywoływać wojny, bo bardzo lubię ten blog ale zawsze uważałem że tu i na wortalu PTR w kwestii fotek jest zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Pozdrawiam.

  Martincool
 2. Wobec poniższego, z całym szacunkiem do wszystkich tu zebranych pragnę poinformować, że kończę z polowaniem na rejestracje indywidualne, a co za tym idzie z podsyłaniem ich. Ostatnio mam problemy sprzętowe ze zrzucaniem fotek, ponieważ zasilacz od laptopa mi się spalił, a wszytsko załatwiałęm przez IRDĘ. Zrzucam na innym laptopie, do którego nie mam codziennie dostępu – stąd opóźnienie i „zaklepywanie zdjęć”. Skoro „dyskusja jest bezprzedmiotowa” to uważam, że dalszy mój pobyt jest bezcelowy i do niczego nie prowadzi. Starałem się być dla wszystkich przyjazny i uczynny na tym blogu, być kolegą, w efekcie czytam te słowa, to przykre. Podeślę to co udało mi się zgromadzić do tej pory i zobowiązuję się do przysłania własnej rejestracji, o ile takową uda mi się wyrobić, a blog będzie istniał. Nie jest to histeria z mojej strony, jedynie akt rozpaczy. Nie zamierzam się zabijać o fotki na blogu, wystarczy, że robię to na ulicach Polski. Pozdrawiam wszytskich, życzę powodzenia w dalszych pościgach, niestety już bez mojej, myślę, że mimo wszystko czynnej pomocy. 3majcie się ciepło. W0 LOPEZ

  W0 LOPEZ
 3. Sam napisałem że nie chcę wojny a tu proszę! To jest zabawa i ciekawe, bo rzadko spotykane, hobby.
  Lopez, jeśli tak mocno chcesz to poproś Ul’beka żeby tego mojego Arisa i P0 RTA wykasował z bloga a wstawił Twoje-nie mam nic przeciwko i nie jest to ironia z mojej strony!
  Nie zamieniajcie tylko moich zdjęć na PTR bo to moje wpisy.
  Sam będąc w Wawie i łapiąc blachy (podejrzewam że ARIS i P0 RTA widzieliśmy teg samego dnia-1.koło Sheratona, 2gi na Mysiej-zgadza się?)nie miałem dostępu do Corela żeby skompresować i podsyłać fotki na bloga-nie panikowałem z tego powodu ani nie „klepałem” zdjęć. Tak właśnie mi przepadlo zdjęcie D0 ATM1 i nie płakałem.
  LOPEZ, zrozum że nie jesteś jedynym którego hobby to łapanie blach i niestety monopolu na to nie masz. Spokojnie ustąpię w sprawie Arisa i P0 RTA ale ustalmy jakieś czytelne zasady co do umieszczczania blach bo będą takie kretyńskie sytuacje jak ta. Ja proponuję żeby liczył się moment podesłania a nie samo zgłoszenie jak na PTR. Awarie sprzętu, czy brak dostępu do niego jak u mnie, niestety trzeba traktować jako siłę wyższą.

  Martincool
 4. Witam.
  Wg mnie „zaklepywanie” fotek to niezbyt fortunny pomysł. Przecież nie każdy czyta wszystkie komentarze pod coraz większą ilością nadesłanych fotek.
  Panowie podajcie sobie wirtualnie dłonie na zgodę i niech wszyscy jak najprędzej zaponą o tym niemiłym zgrzycie.

  Ksebki
 5. Jeśli o mnie chodzi to żadnego konfliktu nie ma ani nie było.
  Chcę natomiast jednego-czytelnych zasad i likwidacji „zaklepywania”. Ten blog nie ma forum na którym takie zaklepywanie byłoby widoczne dla wszystkich. Chcąc wysłać zdjęcie wchodzę na spis blach i tam szukam. Gdy nie ma-wysyłam. Wymaganie przeczytania wszystkich najnowszych komentów też uważam za średnio udany pomysł.
  Ale może Ul’bek się wypowie? Jego blog, jego zasady.

  Martincool
 6. Ostry-kto się kłóci?? Ja do nikogo urazy nie chowam, to Lopez przez 2 moje fotki (na których usunięcie dałem zielone światło) chce się wynosić z bloga.
  Nie popadajmy w paranoję, to TYLKO zdjęcia rejestracji…

  Martincool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *