w9_rico3.jpg
zdjecia z lkw-infos.net podesłał KENJI

RICO zalał branżę swoim taborem,
tym samym zalał rejestracja.blog.pl,
a mnie osobiście zalała krew przy apdejcie… 😐

8 komentarzy

 1. ufff…
  skandal…
  a moze komus sie bardzo nudzi i przeliczylby ile moga miec ciezarowek wykorzystujac wszystkie W_PRP-do99 i wszystkie D_PRP-do99 oraz W i D_RICO-do9 ?? 😉

  rejestracja
 2. Zakładając, że nie ma na końcu samych zer:
  W* RICOE – 10
  D* RICOE – 10
  W* RICO* – 90
  D* RICO* – 90
  W* PRP** – 990
  D* PRP** – 990
  …czyli maksymalnie 2180 pojazdów.
  Nie wiem, czy zauważyliście, że na tablicach Rico nie ma praktycznie numerów z zerem po kodzie województwa???? Zmniejsza to ilość wszystkich kombinacji do tylko 1962 😉 A co będzie, jak zaczną brać w leasing jeszcze w innych województwach???? Strach pomyśleć :)))

  Ch@mpion
 3. rozumiem robic tak indywidualnie i w małych dobrze prosperujących firmach ale po co komu w takiej firmie indywidualki? przecierz to marnowanie pieniędzy, przynajmniej pół nastepnej ciężarówki by sie uzbierało z tych tablic…

  Ramzes
 4. To jest spora firma. Gadałem z jednym z kierowców. 80% spedycji mają z Europy Zachodniej na Wschód (czyli rynek jeszcze nienasycony, rozwijający się).

  Indywidualki pewnie potem wliczają w koszty. 🙂 A co do tego, ze ponad 500 ciągników ma tablice indywidualne (naczepy mają przeważnie niemieckie tablice i polskie zwykłe) i ze mieliby z tego juz TIR’a, to nie jest tak do konca, bo tak DUZA firma negocjuje ceny, które potem znacznie odbiegaja od tych w cennikach.:-)

  Pare alt temu ojca znajomy kupil w krotkim okresie czasu 14 Scanii 530 Topline. Oprocz sporych rabatów, dostał też Land Rovera Freelander!

  SABLE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.