k1_ooo.jpg
podesłał unknownuser

14 komentarzy

 1. W koncu !!! W koncu ten Jeep zostal zlapany. Widuje go od juz ponad 2 lat a co go widzialem to albo nie mialem cyfrowki albo sie z nim rozmijalem ze nawet nie zdarzylem wyjac aparatu.
  Ein gratuluje!

  wania
 2. Nie mogę przeżyć faktu, że ze dwa miesiące temu stał srebrny ford focus na rampie komisu na okęciu koło Carmana W0 DIPO lub DILO, ale chyba DIPO. Spieszyło mi się, miałem potem tam pojechać, a teraz już pewnie dawno sprzedany i blaszka trafiłą do puli k…a 🙁

  W0 LOPEZ
 3. wania: dzięki 🙂 pierwszy raz go na oczy widziałem 😉
  Lopez: ja nie mogę odżałować faktu, że nie miałem cyfrówki kiedy widziałem RR z rejestracją Poland
  svorka: a ja olałem k0-trial, który stał 2 tygodnie pod salonem mitsubishi(t) a teraz go nie mogę znaleźć;)
  Ch@: postaram się. ale nie obiecuję nic.

  ein
 4. ten samochodzik stoi teraz pod Biprocemwapem na Syrokomli/Włóczków w Krakowie, pojawił się tam wczoraj po dość długiej przerwie:) Ale ktoś mnie ubiegł…:) Swego czasu stał tam jeszcze K1 COVOX czy cos takiego, niebieska honda cr-v, ale nie moge jej trafic ostatnio:) K1 TRIAL stoi pod sklepem „Kegel – Błażusiak” na Ruczaju, w Krakowie.
  Ch@mpion – no problem, bedzie jeszcze dzis albo jutro:) no chyba ze zabraknie tego na ulicach:)

  svorka
 5. Pod Biprostalem swego czasu na tym strzezonym parkingu przez dlugi czas parkowalo srebrne BMW z blachami D0 ITNOW. No ale wtedy nie wiedzialem ze istniej cos takiego jak blog badz PTR.
  A co do Mai to kiedys K0 MAJA7 (Astra I cabrio) stala praktycznie codziennie przy dworcu PKP. Ale od dluzszego czasu jej juz tam nie widzialem, widocznie zmienila prace badz samochod.

  wania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.