p0_lsam8.jpg
podesłał RHINO

7 Comments

 1. Czemu ja zawsze muszę trafiać na Polsamy ze zwykłymi blachami???? Z indywidualnych widziałem tylko P0 LSAM5 – mijał mnie kiedyś na drodze do Bydgoszczy. Wiem, gdzie w CB jest siedziba Polsamu – zawsze jak tam byłem, stał tam jakiś Transit czy coś w tym stylu, ale miał zwykłe tablice albo PZ albo CB….

  Ch@mpion
 2. Kiedyś nawet przełaziłem przez płotek i biegłem niezły kawałek, bo z daleka zobaczyłem jakiegoś Polsama (podjeżdżającego pod McDrive’a), a później się okazało, że miał zwykłe tablice :/

  Ch@mpion
 3. Ja namierzyłem również siedzibę Polsamu ale w DW. Oprócz tych dwóch stałe tam jeszcze koejne 2 Trnsity na indywidualnych, tylko z daleka i przez kraty nie mogłem dojrzeć cyfr. Co ciekawe w tym samym miejscu mieści się Skira, ale nic oprócz tego co już jest tam nie zobaczyłem. A 062 to dokąd kierunkowy?

  RHINO
 4. Ta firma ma siedzbe głowna w moim miescie,to nie kalisz a Ostrzeszów:) Ma wiele filii w polsce, w Bydgoszczy tez.Jak bede po firma moge zrobic wszystkim fotki,ale w weekend jak sa bazie.Wypas blog:) Pozdrawiam:)

  Pixel
 5. Ta firma ma siedzbe głowna w moim miescie,to nie kalisz a Ostrzeszów:) Ma wiele filii w polsce, w Bydgoszczy tez.Jak bede po firma moge zrobic wszystkim fotki,ale w weekend jak sa bazie.Wypas blog:) Pozdrawiam:)

  Pixel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *