w0_hasis.jpg
UL’bek
gra w zielone? 😉

16 Comments

  1. taa.. słyszałem o tym, pisali w radiu ostatnio: „w wawie pojawly sie ostatnio Voyager’y w których można kupić dragi. oprócz HASIS są jeszcze W0 TRAWA, W0 AMFA, W0 BROWN i inne. sprzedawcy mówią żę taniej koksu na mieście nie kupisz. policja nie potwierdziła jeszcze tych doniesień.” ;

    LIMAK
  2. Ja bym TAK NIE ZROBIŁ. Kopiowanie cudzych zdjęć na inne strony BEZ ZGODY autora uważam za bezczelne. A jeśli do tego jeszcze podsyłający nie podaje źródła (albo podaje siebie) to już jest internetowe rozbójnictwo. Czampion tak zrobił i się naciął, bo autorzy zdjęć nic o tym nie wiedzieli. Chciał dobrze, ale wyszła lipa. Skontaktujcie się z autorem strony, a jeśli da zgodę to dajcie też odpowiedni podpis (np. z adresem stronki autora). Wtedy wszystko będzie cacy, każdy zadowolony i uczciwy!

    krytyk
  3. Ja bym TAK NIE ZROBIŁ. Kopiowanie cudzych zdjęć na inne strony BEZ ZGODY autora uważam za bezczelne. A jeśli do tego jeszcze podsyłający nie podaje źródła (albo podaje siebie) to już jest internetowe rozbójnictwo. Czampion tak zrobił i się naciął, bo autorzy zdjęć nic o tym nie wiedzieli. Chciał dobrze, ale wyszła lipa. Skontaktujcie się z autorem strony, a jeśli da zgodę to dajcie też odpowiedni podpis (np. z adresem stronki autora). Wtedy wszystko będzie cacy, każdy zadowolony i uczciwy!

    krytyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *