w0_kala1.jpg
podesłał LIMAK, dzisiejszy hurtownik 😉

14 komentarzy

  1. ten vip to mysys krałze, przez co jest to jedna z najtrudniejszych blach do dorwania.. proobowalem chyba z 8 razy ale zawsze penialem ze wyleci na mnie jakis goryl z klamką.. ale w koncu sie udalo ;

    LIMAK
  2. mąż jeździ Maybachem, a żona móg by ktoś pomyśleć że mercem, Ferrari, Porsche albo jakimś BMW w najgorzym wypadku, a tu prosze proszę VW new beattle 😉

    Ramzes
  3. nie jedynym, ma też Zenon Sroczyński właściciel Helleny, zamieszkały w Kaliszu i to są pewne dane, a z tych nie pewnych to miał też mieć właściciel Big Stara też w Kaliszu:)

    Ramzes
  4. to plotka, tak mi sięzdaje by już zdjęcia w gazetach były, mówią ze tam jeździ ale nie wiadomo czy to jego, a nawet jak by miał to po rozgłosie całej sprawy mugł sprzedać w niemczech:)

    Ramzes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *