w0_pex47.jpg
UL’bek
ten chociaż złapany na mieście

PEX’y do znudzenia i zrzygania 😉
aż tak bardzo, że bardzo często przejeżdząjąc obok ich przystanka w centrum nawet nie chce mi się zatrzymywać, bo wiem, że jeszcze nie raz będzie okazja…

12 Comments

 1. Najbardziej to mnie zastanawia jedno – czemu niektóre PEX-y mają jeszcze czarne blachy, a inne z kolei białe zwykłe, a większość tych co jeździ ma już tablice indywidualne. I jeszcze to, jak udało im się załatwić PE131 i PE133, oraz dlaczego część autobusów ma PEX, a część PEI?????? nawet czasem niektóre się powtarzają jak PEX42 i PEI42 (chociaż może być ten sam autobus)… i też skąd wziął się kosmiczny numer W0 PEX50, już widziałem go ponad 2 lata temu????? Ten PEX47 to chyba jakaś nowa sztuka.
  Dziwne to wszystko….

  Ch@mpion
 2. Pamiętacie Mercedesa SL 55 AMG(W0 VII), widziałem go dzisiaj przy Placu Nieznanego Żołnierza i zamiast siecieszyć mam mieszane uczucia, mianowicie dlatego że na masce miał taką wielką rysę zrobiaą podejżewam że gwożździem i t oz całej siły bo już rdzewieć zaczeła, potem wyżej była druga:/ I zastanawiam siękomu przeszkadza taki piękny samochód na ulicy, ja bym tak nie mógł, przecierz jakim to trzeba być człowiekiem żeby samochód za 800 tyś. zł porysować gwoździem, chodzi takich kilku po ulicy i opinie ludziom robią……

  Ramzes
 3. Najbardziej prawdopodobna wersja tego zdarzenia w wersji PL brzmi tak:
  to „nieznani źli ludzie byli”…
  a za 15% kwoty z ubezpieczenia malowanie maski załatwi ziom-właściciel salonu mercedesa- wszak razem jeździmy na polowania i dziwki. A za resztę będzie na VW POLO dla kochanki.
  Tak że tak 😉

  UL'bek
 4. No tak – indywidualna, ale kosmos w porównaniu z innymi numerami. Ja go widziałem już w czerwcu 2002 r., a wszystkie autobusy od PEX45 w górę to są 2003-2004 rok (mają nowy wzór literki W). Polskie Expressy mają tablice indywidualne od 31 w górę i jest to: PE 131, PEI 32, PE 133, PEI 34, i dalej to większość PEX-y, tylko są jeszcze PEI 36 i PEI 42. Wtedy kiedy wydali PEX50, to chyba najnowszy autobus to był gdzieś ok. 42-43.

  Ch@mpion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *