s4_ever.jpg
od UL’bka
Przefrunął jak rakietą trasą AK i… „kochanie-muszę kończyć, właśnie śmignął eSforewer,zadzwonie później!”. Redukcja i przypominało to raczej pościg kajakiem za motorówką…
Zniknął na horyzoncie, ale może skręcił w Górczewską? Tam jest tyle świateł, że i 300coś koni mu nie pomoże, powinien się nadziać na jakieś czerwone. No nie wierze, jest! I to ustawiony jak do zdjęcia. Zielone – on chyba faktycznie ma 4sek z małym haczykiem do setki.
Nic to. Mam go;)
Unikatowy samochód Audi RS 6 na unikatowej, niepowtarzalnej rejestracji.
Kolejny (udany) pościg. czy to już choroba? 😉

7 Comments

  1. RS6 jak malowany 🙂 450 kucy pod machą, permanentny napęd na 4 koła i 4 z hakiem do setki! Ja osobiście jestem w cieżkim szoku jakie fury można spotkać na polskich drogachn przykładem jest enzo z w-wy. Myślałem że żeby zobaczyć takie egzotyki to trzeba jechać daleko na zachód np. do Londynu – gdzie jestem teraz 😛 tu jest każda fura, wystarczy w niedziele wyskoczyć an miasto. W jeden dzień spotkałem carrere GT, ferrari f430 i 360, nową M5 i M6, rolls’a phantoma i bentley’ i że nie zlicze ! peace!

    SiewcaSin
  2. RS6 jak malowany 🙂 450 kucy pod machą, permanentny napęd na 4 koła i 4 z hakiem do setki! Ja osobiście jestem w cieżkim szoku jakie fury można spotkać na polskich drogachn przykładem jest enzo z w-wy. Myślałem że żeby zobaczyć takie egzotyki to trzeba jechać daleko na zachód np. do Londynu – gdzie jestem teraz 😛 tu jest każda fura, wystarczy w niedziele wyskoczyć an miasto. W jeden dzień spotkałem carrere GT, ferrari f430 i 360, nową M5 i M6, rolls’a phantoma i bentley’ i że nie zlicze ! peace!

    SiewcaSin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *