multi konkurs na wyłapanie CLASS’ów :)


Uh… konkur$ za konkur$em 🙂

Właściciel autka z tablicą R0 OOOO0 wyznaczył 3 dychy (na doładowanie telefonu w dowolnej
sieci) za „głowę” każdego z floty jego sprinterów z rejestracjami *1 CLASS :).
Aby było trudniej wykluczone są fotki z Tomaszowa Lubelskiego. Ale za tablicą z przekreśloną
nazwą miasta już się liczy ;).
Konkurs tylko dla członków teamu.
Podpowiedź: są to Mercedesy Sprintery z tablicam L1 CLASS, W1 CLASS, B1 CLASS (do końca roku
ma być ich więcej:), ktore kursują na trasie Łódź-Belgia. Póki co tyle.

Liczą się fotki tylko własnego autorstwa lub „po rodzinie / znajomości”,
fotki internetowe nie są uznawane.

Udanych łowów! 🙂

-LU-

19 komentarzy

  1. takie male sprostowanie one jezdza po calej Polsce ja mowilem ze akurat wczoraj jechal na trasie z Lodzi do Blegii a tak to jezdza po calej Polsce. Powodzenia

  2. @Danziger: na Podlasiu mamy Siemiatycze – taka miejscowość która słynie z tego że „połowa” populacji pracuje w Belgii/Holandii. Przypuszczam że to właśnie dla niech jest między innymi B1 CLASS.

  3. @urwis – coś w tym jest… Będąc w Brukseli przez 0,5 roku obserwowałem polskie tablice. Autentycznie jakieś 7 na 10 samochodów miało BSI. Pozostałe 30% to BMN, BWM, BLM itd…

    Podlasie invaded Brussels! 🙂

  4. Te czasy już minęły… Ale pan Kazimierz S. swego czasu śpiewał „w Łomży nie ma teraz żadnej roboty…”. dotyczyło to innego kraju – ale zjawiska te same. W Łomży i Mońkach rosły domy budowane za $$$.

  5. @1st-class: a co do wydanych już tablic… np. z B1 CLASS nie bylo problemu w wydziale komunikacji z wydaniem B1 gdy B0 jescze nie było zajęte? Pytam z ciekawości po pamiętnych (na wptr.pl) problemach z zarejestrowaniem B5 KRK, VW Passat model b5. Pomimo usilnych starań właściciela został zarejestrowany jako B0 KRK. A tłumaczenie było zdaje się takie że na wyróżnik województwa interesant nie ma wpływu.

  6. a juz tlumacze co do B1 nie bylo zadnego problemu gorzej bylo z L1 dlatego ze chcieli zeby im pisemnie wytlumaczyc co w jezyku Polskim oznacza CLASS bo musi to miec znaczenie 😉 ogolnie z tego co sie spotkalem to wlasnie w Lublinie robia najwieksze problemy jak chcialem wziac na swoj samochod L0 ooooo to nie bylo opcji i nie pomoglo tlumaczenie ze w zadnym innym woj. nie ma problemu tlumaczyli sie ze to musi miec znaczenie po Polsku zobaczymy jak bedzie w innych wojewodztwach.

  7. Wczoraj koło 22 na DK94 między Krzywą a Bolesławcem śmigał biały Sprinter i na 99% miał blachę CLASS. Wyjeżdżałem z bocznej i mi śmignął; za nim się włączyłem do ruchu to za nim jechało kilka aut i nie było jak potwierdzić/sfocić.

  8. Pingback: W1 CLASS – IndywidualniNaDrodze.pl – POKAŻ REJESTRACJĘ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *