W0 CMT

w0_cmt.jpg
podesłał KRZYCHU

15 komentarzy

 1. Należy do firmy CMT Sp. z o.o. a jeździ nim na codzień pewien Niemiec – mój znajomy, który na stałe pracuje w Warszawie. Na tych blaszkach jeździ od niedawna – od początku lutego 2006 (wcześniej na niemieckich). Czekałem na to, aż ktoś z „teamu” go złapie;) Gratulacje Krzychu!

 2. Dzięki! Dorwałem go wczoraj pod piotrkowskim Carrefourem. Jakieś 2 minuty wcześniej sfociłem go na al. Sikorskiego vis-a-vis Kerfura jadąc za nim, ale fotka w ruchu była nieostra. Na szczęście koleś skręcał pod Kerfur, więc go sfociłem jeszcze raz.
  A chwilę wcześniej na ww. parkingu stał W7 VOITH, ale zanim dotarłem w jego pobliże jużgo nie było. :/
  Ale nic straconego, bo VOITH jest z EPI. 🙂
  A we wtorek zwiał mi W0 MCB51 – jechał z naprzeciwka i zanim zawróciłem, żeby go dogonić, to takie tłumy wieśniaków się wlokły (bo dzień targowy ;P), że mi zwiał. :/

 3. Do Krakowa dzis zajechal Wimal swoim S65, polecialem, za nim i go sfocilem pomimo, ze jest tu. Na tym samym parkingu byl tez K1 ZAHIR. Ostatnia dzis ustrzelona indywidualna (USA) MR KBP tez jest zlapana. Jedynie co sie przyda, ale na PTR to KR 19999.
  A co do Wimala to po kolesiu nie widac totalnie, ze az tak dobrze mu sie wiedzie 😉
  Pozdrawiam z wiosennego Krakowa.

 4. Wimal zajechal na plac po 15ej, stalem pod Bagatela i czekalem na tramwaj a tu on jedzie i skreca na owy plac wiec polecialem za nim.
  Sassim, mam nokie 6230i.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *