Rozstrzygnięcie konkursu > ?

Linki do wszystkich 15stu propozycji są u góry spisu rejestracji.
Zapraszam do komentarzy.

26 komentarzy

 1. mój faworyt a raczej układ tekstu to logo #9 (autor The One), z tymże GO zmieniłbym na Gie-zero, a w prawym rogu lub pod spodem dodałbym napis „POLUJEMY NA INDYWIDUALISTÓW…”

 2. Zaś mój typ to #13 (od L2K). Forma znaku ostrzegawczego jako głównego elementu nalepki to strzał w 10! – od razu rzuca się w oczy! Z tym że naniósłbym drobne poprawki:
  1) Zmiana czcionki w napisie rejestracja.blog.pl
  2) Słowo TEAM dopisane małymi na tablicy pod adresem strony
  3) Pytanie „zostałeś złapany” może zostać, ale niekoniecznie…

 3. zdecydowanie logo #4, wyróżnienie dla LIMAKA (logo #11 – pierwsze i drugie) oraz dla BATMANA (logo #2); to takie moje „małe” podium 🙂 POZDRAWIAM WSZYSTKICH 🙂

 4. proponuję, żebyśmy najpierw wybrali ogólny wygląd nalepki spośród już nadesłanych. a póżniej każdy (kto bedzie chciał) wykona własną wariację na temat tego wzoru.

  a teraz mój głos. najbardziej podoba mi sie.. mój (eh) prodżekt 11 > 3 , clean look i tyle

 5. Nie będę ukrywał że najbardziej podoba mi się (to chyba oczywiste) moje logo #13 🙂
  Godne uwagi jest #4, przy zmianie czcionki na bardziej czytelną z daleka.

 6. 1.Według mnie logo nr 13, tekst”Zostałeś złapany?” wcale nie jest taki zły:)
  2.Pozatym logo nr 2 (biała tablica)z tym że pasował by jesze jakiś napis w stylu „Bójcie się!”
  3. logo nr 4 też ładnie się prezentuje

 7. #13, ino ja bym go troche zmodyfikował, bo np. ten napis „Zostałeś złapany” nie trzyma sie kupy, jest oderwany od całego logo, wiecie co mam na mysli :??:

 8. Pierwsza wersja loga była bez napisu „zostałeś złapany”. Ktoś rzucił propozycję, aby dopisać coś takiego, więc później się to pojawiło.
  Wersja ostateczna jest do ustalenia (owy napis, czcionka na tablicy)

 9. L2K – ja w ogóle wyrzuciłbym ten napis na dole, a czcionkę w „rejestracja.blog.pl” zmieniłbym na bardziej klasyczną (Arial albo cuś podobnego). I oczywiście niech nie będzie to wypikslowane 🙂

 10. Projekt mam zrobiony w AutoCadzie, więc jest dokładny. Piksele widac na monitorze tylko przy liniach ukośnych, ale przy wydruku jest wszystko OK (sprawdzalem).

 11. Nry 8,13,14 to moje typy. Osobiście #2 uważam najładniejszą ale konieczne jest połączenie motywu tablicy i aparatu (idealnie oddaje to co robimy).

 12. nei :] az tak ambitny nie jestem zeby taki zlozyc, chociaz mialem opcje z prostszym – bardziej schematycznym rysunkiem. jak bedzie potrzeba to sie zamieni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *