VIRTUE 4

virtue_4.jpg
podesłał LOPEZ

23 komentarze

 1. Tak? To gdzie to jest? W jakim mieście?
  Ja w Gdańsku na ścianie wieżowca widziałem największy wrzut w Polsce – Leszek Wałęsa z Papieżem, również coś wspaniałego!

 2. ano, na czarnowiejskiej. Wcześniej w tym samym miejscu był inny wizerunek papieża.
  Generalnie w tamtym miejscu jest sporo tego typu naprawdę dobrych dzieł.

 3. W Toruniu na Franciszkańskiej (niedaleko miejsca, gdzie parkuje C0 LEMAR) często widać takie samo Infiniti na bydgoskich blachach… chyba jest na Vipcarze. W Toruniu jest też inny oliwkowy FX 45 z blachami na CT.

 4. Takie Infiniti jeździ nawet w Giżycku, srebrne, ino na blachach chyba SRS, czy jakoś tak, nie pamiętam. Całe lato je widywałem, ale teraz chyba już nie jeździ po Giżu. Ja tam i tak wolę Murano – piękne auto!

 5. takie śmiga po Jeleniej Górze ale na blachach DJ….
  Pozdro:-)

  Jestem pod wrażeniem tego graffiti Papieża. Szkoda że we Wrocku się takich dzieł nie spotyka tylko same bazgroły.

 6. dzis widzialem golfa IV po jakims tuningu z tablicami RT 06660 nie sądze żeby to był zbieg oklocziności 😉 mam fotke ale tablicy niestety na niej nie mozna odczytac ;/

 7. Tylko, że tablic z kombinacją 666 tylko w I zasobie dla każdego powiatu grodzkiego jest 300. Że nie wspomnę o pozostałych zasobach, ani o powiatach ziemskich. A więc rzadkością nie są.
  Poza tym nie wiem czym ludzie się podniecają z tymi 3 szóstkami. Myślą, że są bardziej „szatańscy” i inni będą się ich bać? Dla mnie to żaden szpan.

 8. Rhino ta Alfe DW 33333333333 to mi sie tez udalo zlapac, ale w Kraku. A co do jubileuszy z RT to RT 11111 nalezy do wlasciciela autokomisu ze Stalowej co wszystkie wozy sprowadzone rejestruje wlasnie w Tarnobrzegu. Troszke dziwne ale zrozumiale. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *