F0 AMG55

f0_amg55.jpg
podesłał AGENT_NGI

14 komentarzy

 1. Na trasie niedawno z naprzeciwka śmignęły mi W0 ADEX i P3 DARIA. Jako, że prędkość była grubo ponad 100km/h nie było jak szybko zawrócić i gonić te auta, a cyfrówke miałem. Poza tym na wąskiej szosie akurat nie było jak gdzie zawrócić 🙂

 2. O cholera!!!! A dzisiaj złapałem W0 LR2, a wcześniej W0 LR1. :-((((((((( Stały w tym samym miejscu.

  Jakiś czas temu jechałem Uniaczem po Giżu, patrzę a z
  przeciwka jedzie W3 NINJA.
  Bez namysłu postanowiłem go gonić i skręcilem szybko w lewo w drogę osiedlową, wycofałem i gazu za nim.
  Po nawrotce bez trudu dopadłem go i „siedziałem” mu już na zderzaku. Gościu nie znał miasta i skręcił w jakąś podrzędną uliczkę. Jechałem tak za nim i na najbliższym skrzyżowaniu koleś postanowił zawrócić, przez co udało mi się go sfocić z przodu. Oby więcej takich pościgów.
  A oto moje fotki W3 NINJA:

  http://img378.imageshack.us/my.php?image=w3ninjaty6ix.jpg
  http://img378.imageshack.us/my.php?image=w3ninjabok6rq.jpg
  http://img378.imageshack.us/my.php?image=w3ninjadua9ws.jpg

 3. Agent NGI: masz moze fotki w wiekszej rozdzielcznosci tych zabytkow do ktorych dales dzis linki na PTR? Bo tamte są strasznie male. Jak masz to przeslij mi na maila (albo daj linki do imageshacka) a ja przytne i powklejam.

 4. Mam te fotki w dużych roździałkach, ino nie mam dostępu do neta i nie prędko będę mógł je wysłać. Teraz akurat jestem u znajomego i mam tylko te małe zdjęcia. (myślałem, że załącze je przy opisie aut, lecz się nie dało, więc podałem do nich linki). Ale napewno załącze linki do pełnowymiarowych zdjęć, kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *