G0 BAKU

g0_baku.jpg
podesłał MATZI

9 komentarzy

 1. qrva!
  Matzi, jakbyś nie wiedział co znaczy napis „ALL RIGHTS RESERVED” juz ci wyjaśniam. w wolnym tłumaczeniu naczy to więcej mniej tyle: Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na tej stronie, przez nieupoważnionych do tego frajerów, bez zgody autora jest zastrzeżone.
  to tak na przyszłość.

  rozumiem że wysyłająć cudze fotki znalezione w necie póbujesz zrekompensowac fakt że sam trzepnąłes jakąś fote 5 lat temu.. można i tak

 2. bijcie sie pomiedzy sobą:)

  ja juz ze dwa razy usmialem sie do łez, kiedy ktos przyslal mi fotki, ktore osobiscie zrobilem, a wylądowały na wortalu tablic, skąd jakiś cFaniak z miodem w uchu, skopiował i odesłał do mnie
  że nie wspomnę, że też 2 razy dostałem fotkę mojego „majbacha” z Żerania…:)
  I ciągle też nie mogę sie doczekac, az jakis staly user rejestracji ustrzeli mnie gdzies w trasie lub na gościnnych wystepach w innym miescie:)

 3. wiesz UL’bek.. tesz mam tu niezłą BeKe.. ale nieścierpie jak jakiś ******* podsyła mi tu własnie foty, kiedy ja właśnie miałem to robić. i jeszcze pierd oli: „A co ja źle zrobiłam!?”
  mówie nara

 4. Witam wszytskich.

  Nie wiem czy mam coś do powiedzenia na tym blogu, tym bardziej nie uważam się za żaden autorytet ale:

  uważam, że nie na miejscu jest podsyłanie zdjęć wykonanych przez innych, tym bardziej stałych fotoreporterów 😉 rejestracji, jednakże tworzenie własnych stron i trzymanie tam swoich nowych produkcji nie ujawniając ich na światło dzienne również uważam za karygodne! Zaczyna się bowiem wtedy istna walka nerwów, tym bardziej, że wszyscy znają te strony i myśle, że nie raz tam zaglądają… Osobiście zdjęcia, które pojawiły się na boardzie, a o które toczy się spór widziałem już parę dni temu i mocno się zdziwiłem dlaczego nie wiszą u nas?!… Nie zapominajmy jakie mamy pochodzenie. Zawsze polegało to na zrobieniu nawet najniebezpieczniejszej foty i wrzucenie jej, teraz każdy się wyłamuje – Dlaczego?! Inna sprawą jest fakt, że nikt by nie znał adresów waszych priv website-ów gdyby nie rejestracja, więc… Skoro już o pochodzeniu to wkrocze na myśle kontrowersyjny temat http://rejestracje.uctb.pl/ sposobu ich działania i zachowań… Skoro już utarło się tak, że są to dwie różne „nacje” – nie traktuje tego jako rywalizacji – i ściągane są tam od nas fotki, ok, ale skoro tak postępują to byli by na tyle szczodrzy by opisać kto wykonał fotkę a czasem i jakąś podesłać. Nie mówie, że ma to miejsce zawsze, bo fakt pare razy nie tylko swój nich widziałem, nie rozumiem tylko czemu pare razy, a nie przy każdym zdjęciu jego właściciela jak to ma miejsce tu. Nie będe się dłużej rozpisywał o sprawach wiadomych, często wiszących w powietrzu… Tak jak wspomniałęm, nie zapominajmy o swoim „pochodzeniu” i nie wywołujmy wojen (ani do nich nie doprowadzajmy) bo stracą na tym wszyscy, nie tylko my, ale i stali bywalcy tego site-u. Choćby z uwagi na panującą sytuację na świecie liczę na wyrozumiałość kolegów.

  In Christe

 5. masz rację LOPEZ.

  a powodem dlaczego moje fotki najpierw wrzucam na swoją stronkę jest to, że musze mieć jakiś 'exclusive', chociażby przez pare dni. inaczej nikt by na pl8s.tk nie zaglądał 😉
  a tak pozatym to mieliśmy sie wstrzymać z podsyłaniem fot do poniedziałku. więc wczoraj se tu wchodze.. i wyobraź sobie jak sie wrukwiłem widząc tu własnie foty które właśnie miałem zamiar podesłać.

 6. „Skoro już o pochodzeniu to wkrocze na myśle kontrowersyjny temat http://rejestracje.uctb.pl/ sposobu ich działania i zachowań… Skoro już utarło się tak, że są to dwie różne „nacje” – nie traktuje tego jako rywalizacji – i ściągane są tam od nas fotki, ok, ale skoro tak postępują to byli by na tyle szczodrzy by opisać kto wykonał fotkę a czasem i jakąś podesłać.”

  Nie bardzo rozumiem o czym mówisz. Ja swoje fotki zawsze podsyłam i tu i tam. Fotki ściągnięte stąd są tam w 99% opatrzone komentarzem „Fotka z rejestracja.blog.pl”. Natomiast tutaj również są podsyłane fotki z rejestracje.uctb.pl i to bez jakiegokolwiek komentarza. Dlatego nie mówmy o „ich” sposobie działania i zachowaniach… Wiele osób „stąd” działa również „tam” (m.in. ja). Nie ma co się kłócić.
  Pozdrawiam.

 7. Jak czytam te komentarze limaka to smiać mi sie chce ,że tak sie wkurwiasz o zwykłe głupie zdjęcie.Zachowujesz sie tak jak by te fotki były całym twoim życiem. Człowieku wyluzuj troche.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *